تبلیغات
 وصیت نامه شهید کمال تاجیک
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی الیل و النهار.
بنام خدایی که تمام هستی از اوست و قادر به هرکاری است و من عبد ذلیل ...... این دنیا عصیان نموده را به کرم و لطفش خواهد بخشید.
با عرض سلام بر آقا امام زمان (عج) و نائب برحقش امام خمینی روحی فدا، سلام بر عاشقان و پیروان علی (ع)، سلام بر شهدای کربلای ایران، شهدای خوزستان وکردستان، سلام بر عباسان و قاسمان، سلام بر علی اکبرها و علی اصغرهای زمان، سلام بر شهدایی که از جان و مال و خانه و کاشانه و زن و فرزند و مادر و پدر خویش برای رضای خداوند تبارک و تعالی گذشتند، سلام بر شهیدانی که از جنازه شان چیزی جز مقداری خاک و پودر باقی نمانده ست .
باعرض سلام بر پدر و مادر عزیز، بعد از 19 سال توفیق این را یافته ام که در صف سربازان امام زمان (عج) حضور یافته و به ملت شهید پرور آن حضرت خدمت گذاری کرده و بر علیه کفر جهانی شیطان برزگ آمریکا و صدام یزید کافر بجنگم. حمد و ثنای خدای بزرگ را که منت بر من نهاد و مرا در خانواده مسلمان و مذهبی متولد نمود و در دامن پر مهر و محبت این خانواده پرورش داد و رهبر عالی قدر را برما ارزانی داشت که بتوانیم علیه ظلم قیام کنیم.
بعد از عرض سلام خدمت شما عزیزان خواستم چند کلمه ای به عنوان وصیت بنویسم و البته این وظیفه هر مسلمانی است که برای خود وصیت نامه ای داشته باشد. چون مرگ انسان را خبر نمی کند. می خواهم با پدرم که برای او فرزند خوبی نبودم سخن بگویم، پدری که تمام عمرش را بخاطر من رنج و زحمت کشید تا مرا بزرگ کند. نتیجه زحمت های او بود که مرا به منزل عاشقان کربلا و حسین (ع) فرستاد و من این عشق که به الله است بدو مدیونم. پدر جان می دانم مرگ من برای شما سخت است اما در این موقعیت یک چیز باعث می شود از من بگذری و آن اسلام عزیز است، اسلامی که امام علی (ع) و تمام فرزندانش همگی خود را فدایش کردند و خونشان برای حفظ اسلام ریخته شد و ما هم پیرو آنان هستیم. پدر جان افتخار کن که یکی از فرزندانت را در راه خدا برای حفظ اسلام دادی. اما به خدا عاجز هستم که چگونه و با چه کلماتی سخنانم را برای شما بنویسم چون در مدت زندگیم هرگز نتوانستم حتی یک سر سوزن از محبت های شما را ادا کنم. از شما طلب بخشش می کنم. اما مادر جان با شناختی که از روحیه بزرگ شما دارم می خواهم که در مرگ من ناراحت نباشی و گریه نکنی و این را بدان که با ناراحتی و گریه کردن مرا آزرده می کنی و اگر ناراحتی به تو روی آورد مصیبت زینب کبری (ع) در روز عاشورا را به یاد بیاور و از آن شیر زن اسلام درس بگیر و رهرو راه او باش و به یاد مصیبت او اشک بریز. ای مادر مهربان، ای کسی که شیره جانت را به من دادی و عمرت را در کنار من سپری کردی. حالا این حاصل عمر تو بود که مرا به آنچه می خواستم رساند و آخرین کلام این است که مرا حلال کنی و شیرت را بر من حلال گردانی .
پدرجان از مردم و فامیل ها بخواهید که مرا حلال کنند و هر بدی از من دیده اند ببخشند چون من به آنها نتوانستم خوبی کنم چون سعادت آن را پیدا نکرده بودم. من برای این به جبهه آمدم که وظیفه الهی است که برای خدا و خلق خدا خدمتی کرده باشم و وظیفه هر مسلمان است که در راه خدا به خلق خدا خدمت کند. ممکن است مرگ در حالت عادی و هر موقع که بشود به سراغ انسان بیاید پس چه بهتر است که انسان در راه خدا بجنگد و شهید بشود.
پدرم و مادرم این شهادت هدیه ای است الهی از جانب خداوند تبارک و تعالی برای کسانی که لایق هستند. و این شهادت هاست که باعث می شود احکام اسلام و انقلاب پیشرفت کند همانطوری که حضرت محمد (ص) می فرماید: مرگ ارمغان است برای م‍ؤمن که از طرف خدا می آید و امروزه اسلام و مردم به این رقم مرگ ها که از جانب خدا می آید افتخار می کنند آن هم شهید شدن در راه خداست که ارزش بسیار دارد که از اولیاء ائمه اطهار (ع) می رسد.
مذهبی که ما مسلمانان داریم مذهب شهادت است و اسلام که ما در راه آن آمده ایم می خواهد انسانی عادل و کامل به تمام معنی بسازد و همانطوری که درقرآن آمده است . " الا بذکرا.... تطمئن القلوب " ( همانا با یاد خدا دلها آرام می شود) از شما می خواهم که همیشه به یاد خدا باشید و در راه خدا حرکت کنید و به هدف بزرگ الهی برسید. برادران و خواهران گرامی از شما می خواهم که نماز و عبادت خود را برپا دارید و در مسجدها و نماز جمعه ها و نماز جماعت ها شرکت کرده و مرا حلال کنید و پشتیبان ولایت فقیه باشید و مابین نمازهایتان روحانیت و مجاهدان اسلام و امام عزیزمان را دعا کنید و برایم قرآن زیاد بخوانید همه شما را وصیت می کنم به تقوی و از شما می خواهم که تقوی را پیشه خود کنید و صبر داشته باشید. در پایان از شما خانواده ام می خواهم از طرف من از همه دوستان و آشنایان و فامیل ها طلب بخشش و مغفرت کنید که إن شاءالله مورد بخشش و آمرزش خداوند قرار گیرم .
خدایا، خدایا، ‌تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار
فرزند حقیر شما کمال
24/3/63

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت