تبلیغات
 وصیت نامه شهید جمشید طهماسبی
بسم الله الرحمن الرحیم
ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفا كانهم بنیان مرصوص
بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و با سلام بر مربی بشریت محمد ابن عبدالله (ص) و بر آل اطهارش، سلام بر مهدی موعود و نایب بر حقش حضرت امام خمینی این قلب تپنده امت اسلام، سلام به رزمندگان كفر ستیز كه با یورش بی امان خود عرصه را بر متجاوزین تنگ كرده اند.
 درودی بی پایان به ارواح مقدس شهدای صدر اسلام تا اكنون كه با خون پاك خود اسلام را برای همیشه بیمه كرده اند، سلام به امت حزب الله و شهید پرور كه با یكپارچگی خود قدرت اسلام را به نمایش گذاشته اند، سلام به والدین گرامیم كه برای به ثمر رساندن بنده زحمت زیادی كشیده اند و بعد از خدا و رسول و ائمه اطهار و امام امت از همه بیشتر به گردن بنده حق دارند.
در حالیكه از سلامتی كامل برخوردار هستم وصیتنامه خود را برای بازماندگانم و امت حزب الله مینویسم.  قبل از هر چیز باید بگویم راهی را كه رفته ام جز برای خدا و لبیك گفتن به ندای اماممان چیز دیگر نبوده است.
پدران و برادران عزیز، بنده كوچكتر از آن هستم كه به شما توصیه كنم ولی واجب دانستم كه چند نكته را گر چه همه می دانیم متذكر شوم. یكی اینكه همیشه گوش به فرمان امام عزیزمان باشید و از ولایت فقیه و روحانیت مبارز پشتیبانی كنید و از دستاوردهای انقلاب اسلامی كه ثمره خون هزاران شهید و معلول میباشد پاسداری كنید و همیشه جبهه ها را گرم نگه دارید و جبهه رفتن را یك وظیفه شرعی بدانید.
و از خواهران و مادران عاجزانه می خواهم كه حجاب اسلامی را رعایت كنید و فرهنگ غنی اسلام را جایگزین فرهنگ غلط غرب نمایید. و شما والدین گرامیم با صبر و و شكیبایی خود از امتحان خداوند كه بر شما مقرر فرموده به نحو احسن بدر آیید كه این جنگ ما جنگ اسلام و كفر است و دنیای كفر جهانی به سركردگی امریكای جنایتكار برای نابودی اسلام و مسلمین بسیج گشته اند. در این لحظات حساس آیا می توانیم به عنوان یك مسلمان ایرانی بی تفاوت بنشینیم؟ مسلم است كه ساكت نمی توانیم بنشینیم، باید همه با هم بر خیزیم و با چنگ و دندان جلوی تجاوزگران را بگیریم و آنها را به مجازات خود برسانیم تا دیگر هیچ قدرت شیطانی جرات نكند كه به مملكت بقیه الله سوء ظنی داشته باشد و به آن كسانی كه ظاهرا برای شهدا دلسوزی می كنند و در باطن به نفع دشمن اسلام سخن پراكنی می كنند بگویید تا موقعی كه دشمنان اسلام به دین و كشور حمله ور شده اند تا موقعی كه دشمن خیال تجاوز به شرف و ناموس و آزادی ما را دارند، باید جنگید، باید شهید داد و باید مشكلات جنگ را به دوش كشید.
و دشمنان ما هم این را بدانند كه ما شاگردان مكتب حسین (ع) هستیم، اگر یزیدیان آن زمان توانستند بر حسین پیروز شوند و نام حسین را خاموش كنند، دشمنان ما هم خواهند توانست كه بر ما پیروز شوند.
و در آخر از والدینم و سایر رفیقان و فامیلها، حلالیت می خواهم مخصوصا از والدین گرامیم كه نتوانستم وظیفه شرعی خود را در قبال آنها به عمل آورم و همچنین از امت حزب الله دره غول و روستاهای اطراف كه در تشییع جنازه ام شركت كرده اند حلالیت می خواهم و امیدوارم هر كسی از بنده رفتار ناپسندی دیده است حلالم نماید و اگر جنازه ام بدستتان رسید در قبرستان شمال دفن نمایید.
انا لله و انا الیه راجعون
مورخه 22/7/63

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت