تبلیغات
 وصیت نامه شهید حمیدرضا ملاحسنی
بسم رب الشهدا والصدیقین
« من المومنین رجال صدقوا ما عاهدالله علیه، فمنهم من من قضی نحبه و منهم من ینتظر وما بدلوا تبدیلا »
بعضی از آن مومنان بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدا بستند کاملا وفا کردند، بعضی از آنها بر آن عهد ایستادگی کردند و شهید شدند و برخی به انتظار شهادت مقاومت کرده و عهد آنها تغییر نکرد. چه عارفانه است ناله آخرین را سر دادن چه عاشقانه لبیک آخرین را گفتن. باسلام و درود بی کران به محمد وآل محمد (ص) که خط سرخ شهادت را ترسیم نموده تا به انسان ها راه به خدا رسیدن را بیاموزد، به ما یاد بدهد که در مقابل دشمنان اسلام و اهل بیت و معصومین چگونه مبارزه کنیم و امروز این سلاله پاک رسول الله زاده زهرا (س) خمینی روح الله است که چراغ روشنای راه ما می باشد و این مسئولیت خطیر رهبری را به عهده دارد. شهادت راحت ترین و آسان ترین و بهترین راه رسیدن به خداوند می باشد. شهادت با بالاترین درجه کمال انسان است. ای افرادی که وصیت نامه این حقیر را می شنوید زندگی این دنیا را خانه اصلی خود مپندارید، که زندگی در رفتن است و نه در به قصد رسیدن ما برای خوشی به این دنیا نیامده ایم، اینقدر به فکر دنیای فانی نباشید که چشم بر هم زنید پیر شده اید و پایتان لب گور است و آن وقت دیگر خیلی دیر شده است و جز این نیست که دنیا فریب و دروغ است و به فقرا وجبهه های جنگ و جنگ زدگان کمک کنید. اگر توانستید کتاب های آقای دستغیب را بخوانید تا میلتان به زندگی این دنیا کم شود.
ای حزب الهی ها، کلید بهشت، شرط خود سازی که فرموده امام عزیز است را خوب عمل کنید قرآن را زیاد بخوانید. در روز قیامت قرآن درد ما را دوا می کند، پشیمانی به درد نمی خورد و گفته قرآن را تا حد امکان عمل کنید و به دیگران بیاموزید. آیة الکرسی را زیاد بخوانید. شب ها با وضو بخوابید. هر شب در موقع خواب که مرگ کوتاه مدت است سوره واقعه را بخوانید. ذکر خدا را فراموش نکنید، دعاها را زیاد بخوانید. ما غیر از دعا و نیایش چیز دیگری نداریم. مسائل نفسانی را که جهاد اکبر است مواظب باشید که سرکش نباشد. برای خدا کار کنید. اختلافات داخلی را کم کنید. مسائل اخلاقی را حتما رعایت کنید. در نماز جماعت و نماز جمعه حتما شرکت کنید. مساجد را خالی نکنید، در هر سنگری که هستید آن را محکم حفاظت کنید.
اگر جسمی ناتوان از من باقی ماند که امید آن کم است آن را در کربلای ایران یعنی بهشت زهرا (س) دفن کنید و اگر جسمی برای شما نیامد این را بدانید که فاطمه زهرا (س) و امام زمان (عج) بر بالای سر ما می آیند و ما تنها نیستیم مبادا میدان را خالی کنید تا کسانی که دشمن اسلام هستند بر همه مسلیمن تسلط پیدا کنند. سطح آگاهی بچه های مسلمان را بالا ببرید و ریشه های عقیدتی آنها را محکم کنید تا از اسلام منصرف نشوند. امیدوارم که شما به آنها عمل کنید و به دیگران تذکر دهید و از این لحاظ شرمنده شما هستم. اگر شهادت نصیب من شد که به آرزوی دیرینه خویش رسیده ام و راه حسین (ع) را که راه مبارزه و خون بود را تداوم داده ام و من و تمامی رزمندگان برای رفع تکلیف می جنگیم  و در این راه از هیچ عاقبتی نمی هراسیم. إن شاءالله که شما حزب اللهی ها هم در این راه شهادت از دنیا بروید. چون مرگ در بستر درد آور است برای جوانان و إن شاءالله خداوند گناهان گذشته ما را ببخشد. برادران حزب اللهی جبهه را تنها نگذارید و حتما در این دانشگاه اسلامی که کارنامه قبولی اش شهادت است شرکت کنید من این راه را با علاقه و میل قلبی خویش انتخاب کردم و با آغوش باز به استقبال لقاء الله می شتابم و إن شاءالله به هدفم می رسم و این مرگ در راه خدا یعنی «شهادت » از عسل برایم شیرین تر و از آب خنک در روز تابستان گواراتر می باشد.
اما سخن با پدر و مادر و برادرانم و خواهرم هر کدام برای من الگوی تقوا و ایمان بودید و احکام اسلامی را برای من یاد آوری می کردید، زنده ماندن من که نتوانست برای شما و اسلام مفید باشد. شاید شهید شدنم بهتر باشد من که در این مدت اندک عمرم نتوانستم زحمات شما را جبران کنم. إن شاءالله در روز موعود پاداش زحمات شما را خواهم داد. در این مدت عمر کوتاهم خطاهای زیادی از من سر زده است امیدورام که هم شما و هم همه کسانی که این وصیتنامه را می شنوید من را ببخشید و از درگاه خداوند متعال برای من طلب مغفرت و آمرزش نمایید. مقدار پولی که از من باقی مانده به جبهه های جنگ و جنگ زدگان و اگر هم خودتان لازم داشتید یک مقدار مورد احتیاج را برداشته و بقیه را به اسلام و مسلمین بدهید تا شاید آنها باعث جلوگیری از ورود آتش بر من در روز قیامت باشند. اگر توانستید یک ماه روزه و یک ماه نماز قضا بجا آورید برای من. و همچنین هر موقع که بیکار شدید برای من صلوات بفرستید. مراسم شادی و شوق شهادت را کم خرج کنید. گریه نکنید چون شهید عزاداری نمی خواهد پیرو می خواهد.
خدایا کمکم کن تا این جسم ناتوان خویش را در راه تو نثار کنم. اگر کسی ادعای طلب کرد و شما او را می شناختید طلب او را بپردازید. کسی که شهادت را دوست دارد دنیا و دروس علوم و فیزیک برای او فریبی بیش نیست. در هر جا که هستید در صف نماز جمعه و جماعت و …. همیشه امام را، این قلب تپنده مردم مستضعف دنیا را، این پیر جهان را، این ناخدای کشتی نجات را دعا کنید. تا خداوند نگه دار او باشد و شما هم او را یاری کنید و همچنین خداوند تمام مسئولین کشور را که در خط امام هستند محفوظ بگرداند. باسلام و درود بر امام زمان (عج) و نایب بر حقش امام خمینی و روحانیت مبارز در سنگرهای مختلف. مرگ بر آمریکا، شوروی، فرانسه، انگلیس، اسرائیل، وتمامی دولت های ظالم روی کره زمین.
« والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته »
29/02/1362

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت