تبلیغات
 وصیت نامه شهید ولی کوهستانی
بسم رب الشهدا
و لا تحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون
با درود بر رهبر كبیر انقلاب اسلامى ایران و یاور مستضعفان خمینى بت شكن با درود بر روان پاك شهداى صدر اسلام از كربلا تا كربلاى ایران با عرض سلام به خدمت مادر و دوستان و اهالى محترم روستاى سرگر امیدوارم كه همیشه تحت توجهات حضرت مهدى و نائب بر حقش خمینى بت شكن بوده باشید.
مادر جان و اى كسانى كه پوینده راه اسلام هستید خود مى دانید كه تنها دین اسلام است كه موجب سعادت انسان ها و نابودى كفار و یاوه گویان مى شود. سعى كنید كه در تبلیغ آن بكوشید و آن را به تمام جهانیان عرضه نمائید. اى امت مسلمان اى پویندگان راه اسلام هرگز امام را تنها نگذارید. رهبرى كه وجودش انسجام بخش اسلام و توده عظیم امت اسلامى و مستضعفین جهان مى باشد. رهبرى كه پیام و كلامش مانند خونى است كه در پیكر اجتماع جریان مى باید، مستضعفان را امیدوار ساخته و مستكبرین را خوار و زبون مى سازد.
اى امت اسلام اى ملت همیشه بیدار و در ضمه هرگز گول و فریب منافقین و روشنفكران غرب زده و شرق زده را نخورید و روحانیت مبارز را حامى ‌باشید. مادر اگر نتوانستم براى تو فرزندى شایسته باشم مرا ببخشید اگر نتوانستم براى جامعه و امت اسلامى مفید باشم معذرت مى خواهم اگر نتوانستم براى آشنایان وظیفه اى انجام دهم پوزش مى طلبم. مادرم و برادرانم راهى كه انتخاب نمودم با شناخت بوده و راهیست كه در آن راه براى استحكام بخشیدن به نظام جمهورى اسلامى باید از خون و جان خود مایه گذاشت و اگر در این راه افتخار شهادت نصیبم شده تنها به آرزوى دیرینه ام رسیده ام.
زیرا رسالت مكتب ما چنین است اگر خونى ریخته نشود نهال اسلام بارور نمى‌گردد. پس اسلام گسترش پیدا خواهد كرد. مادرم مى دانم كه جگرت را بسیار خون كرده ام باید مرا حلال بكنى و از تو مى خواهم كه برایم اشك نریزى و از تو مى خواهم مانند مادر شهداى بخاك و خون خفته در بین زنها سرت را بالا بگیرى كه چون جوانى را در راه اسلام پرورش دادى سوى خدا سوق دادى. مبادا جامه سیاه بر تن كنى وگریه زارى راه بیندازى خشنود باشید و بر شما باید درس از زینب (س) بگیرید. و با خطبه خوانى پیام تمام شهیدان را به گوش جهانیان برسانید. برادرانم مى دانم كه قلبتان گواهى نمى دهد كه شهادت مرا بپذیرید ولى این خواست خداوند تبارك و تعالى بود و هیچگونه تردیدى در این بین نباید داشت.
برادرانم تنها خواهشى كه از شما دارم مرا ببخشد و حلالم بكنید و از شما مى خواهم كه مادر و خواهرانم و دو برادر كوچك دیگرم را هرگز تنها نگذارید تنها وصیتى كه براى اهالی محترم سرگر دارم از كلیه آنها مى خواهم كه مرا حلال بكنند و اگر حقى از گردن بنده دارند از خانواده ام بگیرند. و از آنها مى خواهم كه هرگز مسجد را ترك نكنند همانطورى كه امام مى فرماید مساجد سنگر است سنگرها را حفظ كنید. به امید پیروزى و برقرارى پرچم توحید در سراسر جهان و نابودى كفار و منافقان و مشركان اگر من شهید شدم مرا در پاى امامزاده سرگر در محلى كه دیگر برادران انتخاب كردند دفن نمائید.

والسلام.
ولى كوهستانى
با خون وصیت نامه خود را نوشتم كز رهبر پاك پیام آور سرشتم
خدایا خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار
ملتى كه شهادت براى او سعادت است پیروز است. امام خمینى (ره)

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت