تبلیغات
 وصیت نامه شهید جواد جلیلی
بسم ‌الله ‌الرحمن الرحیم
درود خداوند متعال بر تو باد ای رهبر عالی قدر و بزرگوار. سلام شهیدان ایران ...
حسین جان! جوانان ما در جبهه ‌ها به یاد تو سینه‌ های خود را جلوی گلوله ‌های سبك و سنگین قرار می دهند و جان خود را می ‌دهند. پروردگارا من می ‌دانم تو ما را خلق كردی و تو به ما جان داده‌ ای. خداوندا مرا یاری كن اگر تو یاری نكنی یاوری جز تو ندارم و ای مردم مسلمان این خون پاك شهیدان است كه پیچ و خم قلاب را صاف و هموار می ‌كند كه شاید با ریخته شدن این خون های پاك، كسانی كه در نادانی هستند به راه الله نماینده شوند.
از شما مردم مسلمان و دوستان و آشنایان تقاضا می ‌كنم كه با انقلاب به حالت سستی برخورد نكنید. انقلاب هدف بزرگی را دنبال كرده است و از شما می‌ خواهم كه جلوگیری از فرزندان خود نكرده و بگذارید راهی را که می‌خواهند بروند و اگر كسی مانع از رفتن فرزندش به جبهه‌های جنگ شود به خدا قسم مسئول است.
خدایا تو را شكر می‌ كنم كه به من قدرت تشخیص حق از باطل را دادی و خدایا تو را شكر می‌كنم كه رهبرم را شناساندی، كه به من چنین پدر و مادری دادی، خدایا تو را شكر می ‌كنم كه مرا در نادانی نمیراندی. مادر عزیزم می ‌دانم كه شما را اذیت كردم و برای شما نتوانستم فرزند خوبی باشم....
بعد از مردن من حجله ‌ای برای من مگذارید چون در نزد خدا هیچ ارزشی ندارد. گل بر سر قبرم نیاورید چون این گلها بعد از 2 یا 3 روز پلاسیده می‌ شوند مرا در بهشت ‌زهرا (س) دفن كنید.
والسلام علیكم و رحمه الله و بركاته

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت