تبلیغات
 وصیت نامه شهید مسیح جلالزاده
بار پروردگارا ما را به باطل میل مده، پس از آنکه به حق هدایت فرمودی، به ما از الطاف خویش رحمت عطا فرما همانا تویی بخشنده بی عوض و منت.
خداوندا تو را سپاس می کنم که در کوتاه ترین لحظه عمرم به تو پناه آوردم و تو در عوض، راه جهاد را در مقابلم گذاشتی و من در این راه کوتاهی نکردم. این راهی که به من نشان دادی راهی است که انبیاء و اولیاء در هر لحظه عمرشان در این فکر بودند و هستند.
خداوندا تو را سپاس که راه شهادت و جهاد و همنشینی با شهدا را به من نشان دادی و من با قلبی آکنده به تو این راه را سرمشق زندگی خود قرار دادم و دین خود را به اسلام و مسلمین ادا نمودم. خداوندا تو را سپاس، من در راهی بودم که نه دنیا داشت و نه آخرت و تو بودی که مرا به راه راست هدایت کردی و مرا در صف حر قرار دادی. تو را سپاس سپاس سپاس.
من از مردم شهید پرور میبد می خواهم که همیشه به یاد امام باشند و در هر لحظه برای او دعا کنند که اوست یاور مستضعفان و دشمن مستکبران و هر چه از توانتان است او را اطاعت و یاری کنید که او همدرد شماست .
اطیعو الله و اطیعو الرسول و اولی الامر منکم .
اطاعت کنید از خدا و رسول فرستاده او و اطاعت کنید صاحبان امر روی زمین.
پروردگارا پیوسته به درگاهت طلب آمرزش می کنم و همیشه این دعا را می خوانم: اللهم انی اسئلک توبة قبل الموت و راحة عند الموت و المغفرة بعد الموت و العفو عند الحساب. خداوندا قبل از مردنم توفیق توبه کردن به من عطا فرما و مردن را راحتی من قرار ده و بعد از آن مرا بیامرز و در هنگام حساب مرا ببخش .
پدر و مادرم سلام پر شور و پر عشق من بر شما که همچون شیری به من دادی که در آخر اثر خود را بر رو آورد و افتخار بر شماست که از دامن شما حری متولد شد و توانست در راه خدا جهاد کند و شهید شود و در آخر از پدرم می خواهم که هر کسی از من طلبی دارد به آنها بپردازد و من هم از کسی طلبی دارم به پدرم بپردازد .
خدایا یار و یاور مستضعفان جهان .
والسلام علیکم و رحمت الله

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت