تبلیغات
 وصیت نامه شهید رضا حسن پور
سلام، سلامی گرم از میان دود و آتش، سلامی گرم از میان غرش توپ و تانک، سلامی گرم از میان ترکش خمپاره ها، سلامی گرم و پر محبت، سلامی گرم از میان قلبهای پاک صاف و صادق، و جانهای برکف نهاده جوانان و رزمندگان. سلام بر مردم همیشه در صحنه، سلام بر مردم همیشه بیدار و هشیار و خنثی کننده نیرنگ منافقان و کفار و مشرکین. سلام بر مردم همیشه به یاد خدا و سلام بر مردم همیشه به یاد رزمندگان جبهه های جنگ حق علیه باطل. خداوند عمری طولانی و صبری حسین وار (ع) عطا فرماید که از غذای خود به رزمندگان می بخشید که این خود از نشانه های مومنان است.
نمی دانم من به نوبه خود چگونه از شما تشکر کنم، نمی دانم چگونه این بخشش و ایثار شما را جبران کنم. نمی دانم چگونه پس از برگشت از جبهه در میان شما سر بلند کنم چرا که تا به حال آن طوری که سربازان امام حسین (ع) برای اسلام کار کردند من کار نکردم و هیچ کاری از دستم برنمی آید جز اینکه دعا کنم: خدایا مرا پهلوی امام مهدی (عج) ونایب بر حقش امام خمینی و این مردم فدا کار و با ایثار رو سیاه مگردان، ای خدا دیگر بیش از این خجالتم مده که دیگر گوش هایم توانایی شنیدن این را ندارد که بشنود یک پیرزن هشت عدد تخم مرغ خانه اش را برای رزمندگان جبهه فرستاده است.
ای مردم همیبشه در صحنه، ای دوستان و آشنایان و ای خانواده ام همه این را می دانید و بدانید که من به اختیار خودم به خدمت سپاه در آمدم و باز خودم داوطلبانه به جبهه رفتم و این مطالب را برای تکبر و غرور و منیت نمی گویم که شنیده بودم عده ای از افراد مال پرست شایعه پراکنی می کنند که این جوان ها را به زور به جنگ می برند. در جواب به این افراد باید بگویم: وقتی که من اینجا از گناهانم کم می شود و به لقاء الله می رسم پس چرا به زور بیایم یا از اینجا فرار کنم، اگر سعادت داشته باشم چه جایی از اینجا بهتر؟ این را همه بدانید که من به جنگ نیامده ام به خاطر غرور و تکبر و نه به خاطر ترس از آتش دوزخ و نه به خاطر خوب و راحت بودن بهشت و نه به خاطر شهید شدن که این نوع طرز فکر شرک است. من به خاطر رضای خدا به جنگ آمده ام، همین و بس.
در ضمن پدر یا برادرم مسئول گرفتن حلالیت از طرف دوستان و آشنایان می باشند و هر کسی از بنده طلب دارد به خانواده اینجانب مراجعه کند. به علت اینکه وقت کم است چون امشب عملیات می باشد. به امید پیروزی رزمندگان اسلام بر کفر.
والسلام

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت