تبلیغات
 وصیت نامه شهید علی حسن نوری
 الان صحنه کربلا دوباره در تاریخ تکرار می شود، الان پسر فاطمه (س) امام امت اعلام کرده که اگر تمام دنیای کفر علیه ما برخیزند خودم به همراه بسیجی ها به مقابله برمی خیزیم. نگذارید پرچم و سلاح برادرتان بر زمین افتد و برزمین بماند. عزیزان، خوبان خداوند رفتند و آنها هم که مانده اند مسئولیتی بس سنگین روی دوششان است.
پیغمبر می فرمایند: دوران آخر زمان که فرا می رسد، شهادت، خوبان امت مرا گلچین می کند. آیا مگر امام حسین (ع) قبل از حرکت از مدینه به طرف کربلا نمی دانست به شهادت می رسد؟ اهل بیتش را به اسارت می برند؟ مگر نمی دانست که سیلی به روی دخترش می زنند؟ مگر نمی دانست خواهرانش را با تازیانه می زنند؟ که خواهرش اعلام می کند یا جدا اگر نامحرم اینجا نبود پیراهنم را بالا می زدم و جای تازیانه را به شما نشان می دادم.
چرا می دانست، امام حسین (ع) با تمام این مسایل پا به میدان گذاشت و گفت: اگر دین جدم جز با کشته شدن من استوار نمی گردد پس ای شمشیرها مرا دریابید. چرا ما نباید خانواده و مشکلات و مسائل دنیوی را رها کنیم و به جبهه بشتابیم؟ باید با تمام قدرت به یاری اسلام بشتابیم. اگر امروز با قدرت اسلام را یاری کردیم اسلام در سراسر جهان گسترش پیدا می کند و اگر خدای نکرده اسلام را یاری نکنیم اسلام محو می شود و باید تا ابد در ظلمت زندگی کنیم که ننگ از این زندگی بهتر است. مگر اسلام بعد از شهادت ابا عبدالله گسترش پیدا نکرد و خون اباعبدالله باعث پیشرفت اسلام نگردید؟
سخنی با برادران پاسدار دارم. عزیزانی که امام امت فرمودند: ای کاش من هم یک پاسدار بودم. برادران عزیزم نکند خدای نکرده صمیمیت از بین شما برداشته شود. سعی کنید صمیمیتتان همیشه حفظ شود. دومین مسئله، نگذارید اسلحه همرزمانتان بر زمین بیفتد و راه آنها را ادامه دهید. شما از طالبین حضور در جبهه باشید. به خدا قسم مال و زرق و برق دنیا همه از بین رفتنی است، آن چیزی که باقی می ماند اعمال شما می باشد که به فریاد شما می رسد. نکند هر موقع به شما اعلام کردند که بروید جبهه برای رفتن به جبهه بهانه بیاورید. بدانید که پاسدار نیستید و به خون شهدا خیانت کرده اید. هیچ مشکلی نباید مانع شود که اسلام را یاری کنید که اگر یاری نکنید، تا ابد در ظلمت باید زندگی کنید و باید جوابگوی شهدا باشید که مردانه جنگیدند و شهید شدند. اینها از همه چیز خود گذشتند و به خاطر رضای خداوند و تحقق اسلام شهید شدند. مادرم مرا حلال کن. چرا؟ چون آن طوری که اسلام گفته است به شما خدمت نکردم. شما هم برایم پدر بودید و هم مادر. امیدوارم که مرا حلال کنید و صبور باشید. خداوند همیشه با صابرین است. به دو فرزندم هم بگویید که پدرتان در راه رضای خداوند و برای پیشبرد اسلام شهید شده است.
برادرم، نگذار آنها کمبود بی پدری را بکشند. خداوند یار همگی شما باشد برای شفاعت این حقیر دعا کنید و از کلیه اقوام و آشنایان برایم حلالیت بطلبید.

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت