تبلیغات
 وصیت نامه شهید پرویز قنبری
جنگ است جنگ ای راد مردان دلاور / جنگ است جنگ ای سالكان راه داور
جنگ است جنگ ای مسلمین ای اهل ایمان / جنگ است جنگ ای حامیان دین و قرآن
جنگی كه از هر سو هزاران كشته دارد / هر حمله صدها تن به خون آغشته دارد
با سلام بر ساحت مقدس مولا امام زمان و نائب بر حق او در روی زمین این وارث خون حسین و این نور چشم مسلمین جهان امام خمینی .
با سلام بر پدر و مادر گرامیم كه هیچ وقت خوبی های آنها را نمی توانم جبران نمایم. پدر عزیزم من از اینكه به آن صورت كه دلم می خواست برایتان پسر خوبی نبوده ام پوزش می خواهم و از شما پدر گرامیم استدعا دارم كه مرا حلال كنید و از خدا برایم طلب مغفرت و آمرزش نمایید. پدر جان شكیبا باش و هیچگونه اندوهی به دل خود راه نده زیرا كه تو فرزندت را از دست داده ای و ظاهرا از او جدا شده ای دعا كن كه امام باقی بماند تا این كشتی نوح را به ساحل برساند و بشریت را از قید ظالمین نجات دهد. پدر جان من نمی توانستم صدای هل من ناصر ینصرنی امام عصر خود را بشنوم و به او لبیك نگویم چگونه می توانستم امام خود را تنها بگذارم و در بستر ناز بیارامم در حالیكه همیشه آرزو می كردم كه در صحرای كربلا بودم و امام حسین را یاری می نمودم پس چه فرقی است بین این زمان با زمان حسین مگر نه این است كه هر دو هدفشان احیاء دین و زنده نگهداشتن شعائر اسلام است و مبارزه با جبر و خفقان می نمودند، مگر غیر از این است كه ابا عبدالله الحسین در آخرین باری كه هیچ یاری نداشت و همه شهید شده بودند بانگ (هل من ناصر ینصرنی) را سر داد این بار خطاب به من و امثال من بود زیرا او بدین وسیله تمامی مومنین را در طول تاریخ به یاری دین حق دعوت كرد.
مادر عزیزم: من اكنون احساس میكنم كه این خبر چقدر برایت سنگین و طاقت فرسا است. مادر جان نمی دانی چقدر تو را دوست دارم و به همین دلیل دلم نمی خواهد كه زیاد ناراحت و پریشان احوال باشید چون كه فرزندت بوسیله پل شهادت توانست به جوار رحمت حق بشتابد و دل تشنه اش را به نور حق سیراب نماید پس هیچ جای نگرانی وجود ندارد به گفته قرآن كریم: ( الذین اصابتهم مصیبه قالوا انا الله و انا الیه راجعون ) دلم می خواهد كه در این امتحان الهی سربلند و سر افراز بیرون آیید و بی طاقتی نكنید.
عموی عزیز و زن عمو و عمه های گرامی امیدوارم كه همه شما مرا بخشید و حلالم كنید زیرا شما برای من خیلی خوب بودید و من در مقابل آن همه خوبی شما شرمنده ام.
و اما شما برادران و دوستان گرامیم, اسلحه به زمین افتاده ی من و هزاران شهید دیگر را بردارید مبادا در مقابل خون شهدا بی تفاوت باشید امیدوارم كه در این مقطع زمان امام خود را یاری نمایید و او را تنها مگذارید امیدوارم همه شما مرا حلال كنید.
مبادا خویشتن را وا گذارید/ امام خویش را تنها گذارید             
زخون هر شهیدی لاله رسته / مبادا روی لاله پا گذارید                         
والسلام علیكم و رحمه الله و بركاته

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت