تبلیغات
 وصیت نامه شهید جلیل گنجور امین
با عرض سلام به ساحت مقدس ولی عصر امام زمان (ارواح العالمین له الفدا) و درود و سلام بر منجی انسانیت امام كبیر، رهبر انقلاب، دادرس مستضعفان، قلب امت و همه چیز و همه وجود من خمینی، آن روح خدا، بت شكن زمان كه از خداوند می خواهم كه تمام عمر مرا یك لحظه كند و آن یك لحظه را نیز به عمر پر افتخار او بیفزاید و درود بر تمامی شهدا از صدر اسلام تا كنون.
به هنگام رفتن از دنیای زشتی ها خدایا، خدایا، بار پروردگارا شهادت را نصیبم گردان و به هنگام رفتن از دنیای زشتی ها، هنگام به خاك سپردنم به یادم باش زیرا كه یك عمر به یادت بودم. اگر خداوند دعوتم كرد و سعادت عظیم و پر افتخار (شهادت) را نصیبم فرمود، بدانید كه این نهایت آرزوی من است و نتیجه ساعت ها با خداوند راز و نیاز كردن و از او درخواست همان آرزوی دیرینه ام نمودن است.
مادر مهربانم اگر من شهید شدم تنها خواهش و آرزویی كه دارم این است كه گریه نكنی می دانم كه تو گریه می كنی اما صبر كنی خداوند اجر عظیمی به تو خواهد داد.
پدر عزیزم من می دانم كه فرزند خوبی برایتان نبودم و نتوانستم آنطور كه باید رضایت خاطر شما را جلب بكنم اما بدانید با آگاهی كامل به ندای غریبی و تنهایی امامم لبیك گفتم كه ای روح خدا و ای خمینی كبیر، وارث حسین (ع) اگر دیروز مردم كوفه به فریاد (هل من ناصر ینصرنی) جد بزرگوارت گوش ندادند اما امروز ما جوانان مثل كوفیان نیستیم بلكه جوابت را عاشقانه می دهیم و با عشق وافر به سوی الله آن نور هدایت كننده بیچارگان می شتابیم.  
و اما شما ای برادران و خواهران، به شما وصیت می كنم كه همیشه و در همه حال به خاطر خدا و برای خدا زندگی كنید و همه كارهایتان برای رضای او باشد و پس به نماز كه ستون دین و به قرآن منطق اسلام و به نهج البلاغه روی بیاورید كه سعادت همگی در این ها ست.
امام امت روح ملت رهبر كبیر انقلاب را در هیچ شرایطی از یاد نبرید و همیشه دعا گوی او باشید تمام دستورات او را مو به مو اجرا كنید. به هیچ وجه او را غمگین نكنید چون او امروز به منزله حسین(ع) است نسبت به اهل كوفه. پس چون كوفیان نباشید و امام را مثل عقیق انگشتر حفظ كنید كه او منجی همه ما مسلمانان جهان است.
برای مبارزه هر چه بیشتر با امپریالیسم جهانی به سركردگی امریكای جنایتكار و شوروی متجاوز كثیف وحدت اسلامی خویش را گسترده تر كنید و در حفظ آن بكوشید. به خاطر چند روز دنیا و به خاطر مادیات بی ارزش و فانی آخرت خود را نبازید. تنها به ریسمان خدا چنگ بزنید كه پیروزید.
پدر و مادر مهربانم در این جهاد ممكن است من اسیر شوم كه هیچ ناراحت نباشید و برای آزادی تمام اسراء از چنگال كفار دعا كنید و یا احتمال دارد كه بعد شهادتم جسدم بدست شما نرسد. باز هم سفارشی می كنم ناراحت نباشید و به جای من به مزار شهدای شهرمان بروید زیرا كه همه شهیدان هدفشان یكی است.
شما برادران دانش آموز هر چه می توانید تحصیل كنید و وقت خود را برای بكارگیری فرامین اسلام كار ببندید چون مرگ جهانخواران در بیشتر درس خواندن شماهاست.
برادران برای من مجلس مجلل نگیرید و هر چه كتاب دارم آنها را به كتابخانه بلال بدهید و هر چه لباس نظامی دارم آنها را به سپاه باختران تحویل دهید. مواظب برادر كوچكم باشید، سلاح به زمین افتاده ام را بدست گیرید و بر قلب دشمن نشانه روید، كفر را سرنگون ساخته اسلام را جایگزین آن گردانید، اطمینان داشته باشید كه پیروز هستید، فقط و فقط پیروی از ولایت فقیه بكنید كه او ولی امر خداست.
و السلام
جلیل گنجور امین – در مورخه 7/12/60     

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت