تبلیغات
 وصیت نامه شهید جواد احسانی
ان الله اشتری من المومنین انفسهم و اموالهم بأن لهم الجنه.
حمد و سپاس خداوند عزیز و مهربان را که به این بنده ی عاصی، توفیق جهاد در راهش را عطا فرمود.
با سلام بر یگانه منجی عالم بشریت، آقا امام زمان (عج) و نایب بر حق ایشان، امام امت، یاور مستضعفین و با سلام و درود بیکران بر خانواده های این عزیزان.
سلام بر پدر و مادر عزیزم، امیدوارم که این فرزند ناقابل خود را حلال کرده و برایم همیشه نزد خدای مهربان، دعا کنید و از رفتن من هیچگونه ناراحتی به خود راه ندهید، بلکه افتخار هم بکنید که این امانت الهی را خوب به مقصد رسانده اید. مادرجان، تو باید مانند زینب باشی که در برابر آن همه مصائب کربلا، با اراده و هدفش همچنان استوار باقی ماند. از همه ی برادران عزیزم می خواهم که این برادر خود را به بزرگواری خود ببخشند. از کلیه ی دوستان و آشنایان می خواهم که این بنده ی حقیر را ببخشند.
من خود را کوچکتر از این می دانم، که به ملت همیشه در صحنه ی ایران توصیه کنم که همچنان در صحنه باقی مانده و تا نابودی فتنه از عالم، با فتنه گران به هر گونه به مبارزه بپردازید و این نعمت بزرگ الهی را که نصیب ما شده (امام امت)، تنها نگذارید و همچنان به مانند گذشته، پیرو ایشان باشید و سعی کنید که همه ی کارهایتان برای رضای خدا باشد و جبهه ها را مانند گذشته گرم نگه دارید.
برادران گرامی، امیدوارم که گول این دنیا و هوس هایش را نخورید، زیرا این دنیا فانی است. سعی کنید بذری در این دنیا بکارید، که در آن دنیا یار و یاور شما باشد. توصیه ی حضرت علی (ع) را به یاد داشته باشید که فرمودند: « شما را به تقوی و نظم در کارها ی تان سفارش می کنم»
برادران عزیزم، امیدوارم که این بنده ی حقیر را ببخشید و برایم دعا کنید. خدا، یار شما امت اسلام باشد، إن شاءالله

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت