تبلیغات
 وصیت نامه شهید بلال احمدپور
بسم الله الرحمن الرحیم
موقعی كه این وصیتنامه مرا می خوانید من دیگر از نقص به كمال رسیده ام به خدا به پیروزی رسیده ام, به خدای كعبه قسم به پیروزی رسیده ام.
با درود فراوان به رهبر انقلاب اسلامی ایران و ملت شهید پرور ایران
پدر و مادر گرامی امیدوارم مرا ببخشید چون موقعی كه این وصیتنامه را می نویسم من دیگر در پیش شما نیستم. مزاحمت را كم كرده ام. پدر و مادر عزیز چون حق زیادی بر گردن من دارید ولی من برای شما فرزند خوبی نبودم چكار كنم عشق به خدا بیشتر از عشق و علاقه به شما و به دنیای زودگذر بود. امیدوارم نماز را به پا دارید و برادرانم بهروز و محمد رضا را خوب و اسلامی تربیت كنید.
مادر جان در موقع نبودن من گریه نكنید چون دشمن شاد می شود. اگر خواستید گریه كنید به فكر علی اكبر(ع) باش كه چگونه با تشنه لبی جان سپرد. امیدوارم خواهرانم زینب و سكینه پیام مرا زینب گونه به ملت مخصوصا به خواهران برسانند. پیام من این است كه تا زمانی که جان در بدن دارند پشتیبان امام امت و روحانیت مبارز باشند و نماز بپا دارند.
یا ایها الذین امنوا استعینوا بالصبر و صلوة ان الله مع الصابرین (بقره 154)
 ای كسانی كه ایمان آورده اید در پیشرفت كار خود صبر و مقاومت پیشه كنید و به ذكر خدا و نماز توسل جویید كه خداوند یار و یاور صابرین است.
یك حرف هم به ملت ایران مخصوصا به ملت لاله جین دارم این است كه قدری از مادیات خارج بشوند و به اسلام فكر كنند. برادران من از نعمت های الهی قدردانی كنید و گرنه سقوط می كنید، امام هم نعمت بزرگی از طرف خداوند تبارك و تعالی می باشد، مبادا قلبش را برنجانید كه شهیدان از شما نمی گذرند.
برادران بدانید من با اختیار خود و با آگاهی تمام خط امام و راه شهادت را انتخاب كردم چون كسی كه داخل سپاه می شود  راه شهادت را انتخاب كرده است. امیدوارم كه از كتابخانه خوب نگهداری كنید. از اینكه وصیتنامه را ساده نوشتم عذر میخواهم چون درك بنده از این بیشتر اجازه نداد امیدوارم به خداوند یكتا ما را به راه راست هدایت كند و از نیكو كاران قرار دهد.
دوست و برادر شما بلال احمد پور

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت