تبلیغات
 وصیت نامه شهید حسن اقارب پرست
« اللهم الرزقنا شهادة فی سبیلك تحت رایت نبیك و ولایتی علی بن ابیطالب (ع) »
این بنده حقیر متذكر می‌شوم كه هر چه آقایی و عزت است در خدمتگزاری درگاه این اوصیاء و برگزیدگان الهی است. تا توان دارید در راه خدمتگزاری به این اولیاء الله كوتاهی نكنید، كه خود آنها بزرگواری دارند و پاداش بیش از حد می‌دهند.
اما پدر و مادر عزیزم و برادران و خواهرم، امید است خداوند هدیه خانواده شما را بپذیرد كه خون من عزیزتر از خون علی اكبر، ابوالفضل و امام حسین (ع) عزیز نبوده، هر چه دارم و داشتم از لقمه حلالی بوده كه شما به دهانم گذاردید و اما همسر ارجمندم، ای یار سختی ها و گرفتاری هایم، سفارشم چنگ زدن به دامان اهل بیت (ع) و پیروی از نائب اوست كه إن شاءالله خداوند به همه شما ملت عزیز كمك خواهد كرد تا نام اسلام عزیز اعتلاء یابد و به زودی امر فرج مهدی (عج) عزیز را اصلاح نماید.
همسر عزیز، صبر و تقوا تنها توشه‌ای است كه برایت می گذارم و إن شاءالله بتوانی فرزندان عزیزمان را از یاران مهدی (عج) و نایب برحق او تربیت كنی كه مایه مباهات ما در صحرای محشر و در حضور خداوند تبارك و تعالی باشند. آنچه را كه از ابتدای آشنایی تا آخرین لحظه حیات به تو دادم، از من نبود بلكه از اسلام بود و لذا تو را به همان اسلام راهنمایی می‌كنم.
تذكر دیگرم خدمت برادران و خواهران، از خدا بخواهید توفیق خدمتگزاری بیشتر شامل حال شما شود. خداوند خود حافظ این مكتب اسلام می‌باشد. خدمت به مسلمین بالاخص رهبر عزیز فراموش نشود. به فرزندان، تلاش در حفظ اسلامیت خودشان و حفظ دستاوردهای انقلاب را سفارش می‌كنم. نوكری آستان اهل بیت (ع) فراموش نشود. دعا برای فرج امام مهدی عزیز (عج) از اهم مسائل است. خدا را در هر مسأله و هر لحظه لحاظ كنید و از یاد او غافل نباشید. توفیق خدمتگزاری شما در راه اسلام و انقلاب عزیز و رهبر اصلی این انقلاب، حضرت مهدی (عج) عزیز و نایب او امام خمینی را از خداوند متعال خواهانم.
آمین یا رب العالمین

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت