تبلیغات
 وصیت نامه شهید بخشعلی عباسی همدانی
بسم رب الشهدا و الصدیقین
درود به سرور شهیدان حسین بن علی (ع) و با درود به ولیعصر (عج) مهدی موعود و با سلام بر نایب برحقش خمینی بت شكن و با سلام و درود به ارواح پاك شهدای اسلام كه از صدر اسلام گرفته و تا حال مخصوصا در كربلای ایران حماسه آفریدند و با نثار جان خود اسلام را زنده نگهداشتند و درخت اسلام را با آبیاری خون خودشان پرورش دادند. پس این راه انبیا و امامان است كه باید تا قیامت ادامه یابد و تا جوانان اسلام هستند باید پرچم لا اله الا الله در سراسر جهان برافراشته شود.
من سرباز اسلام و قرآن، بخشعلی عباسی همدانی، به شماره شناسنامه 186 كه در مورخه 22/7/62 به دیار عاشقان حسین واقع در منطقه جنگی قصر شیرین عازم شده ام.
از آن جا كه بر هر فرد مسلمان وصیت نامه لازم است لذا من هم خواستم چند كلمه ای بنویسم، حرف من به مردم غیور و قهرمان پرور ایران مخصوصا منطقه خودمان این است كه بدانیم نه كسی ما را به زور به جبهه آورده است و نه ما بخاطر شخصی به جبهه آمده ایم فقط به خاطر خدا و بخاطر حفظ ناموس خودمان و دفاع از مرز و بوم این سرزمین اسلامی عازم جبهه ها شده ایم و چه بهتر است در این راه كشته شدن.
ای جوانان ما چه بخواهیم و چه نخواهیم از این دنیا خواهیم رفت، پس چه بهتر كه در راه حق و در صراط مستقیم از دنیا برویم و آن شهادت است. شهادت چه كلمه خوبی، هركس بنا به فطرت خودش خواهان سعادت است، الان ما هر طور فكر كنیم بالاتر از شهادت دیگر سعادتی نداریم، در ضمن ما چه بكشیم چه كشته شویم پیروزیم چون اگر كشته شویم كه شهید شده ایم و اگر هم بكشیم پیروزیم، لذا گریه كردن برای شهید هیچ معنایی ندارد چون او خودش بهترین راه را انتخاب كرده و به لقاءالله رسیده است.
ای پدر و مادرم بعد از سلام و درود، این بنده گنهكار را حلال كنید و این همه زحمت كشیده اید و مرا بزرگ كرده اید اجر شما را از خدا خواستارم و در آخر از شما تقاضا دارم اگر این افتخار نصیب من شد هیچ گریه نكنید چون با گریه كردن شماها دشمنان اسلام شاد میشوند.
پس ای جوانان خواهش من از شما این است كه جبهه ها را پركنید چون این كار بخاطر خدا و بخاطر حفظ وطن خودمان می باشد حرف امام را گوش كنید چون در عرض این پنج سال انقلاب تجربه و رهبری امام بر همگان معلوم شده است .
والسلام  علیكم و رحمه الله و بركاته
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی حتی كنار مهدی خمینی را نگهدار
سرباز وظیفه بخشعلی عباسی
30/2/63

 تهیه کننده:   fg-m.ir | چند جرعه معنویت